אודות

אודות

נעים להכיר

אושר ועושר הינה חברה המובילה עסקים משפחתיים להצלחה עסקית ולכידות משפחתית – בעלת מומחיות בליווי וניהול תהליכים של מעבר בין דורי, ניהול קונפליקטים ומשברים, בניית אמנה משפחתית, הכשרת הדור הצעיר ושגשוג העסק המשפחתי לאורך דורות.

אושר ועושר הינה עסק משפחתי בבעלות שרית וטל ברגר, המשתייכת לקבוצת חברות: בית התוכנה AlphaTeam המונה מעל 100 עובדים, חברת אל-טל לייעוץ ארגוני וקליניקה פסיכו-תרפיסטית לטיפול פרטני ומשפחתי.

אושר ועושר הוקמה כדי להיות בית לעסקים המשפחתיים. כתובת לייעוץ, ליווי, הדרכה ותמיכה. אנו מלווים עסקים משפחתיים רבים במשק מעל 20 שנה, במגוון רחב של תעשיות והיקפי פעילות.

הסיפור שלנו

אושר ועושר הוא העסק המשפחתי שלנו. הגשמה של חלום.
שנים פעלנו כל אחד בתחומו: טל, כיזם עסקי וחברתי ובעל חברת ייעוץ אירגוני ושרית, פסיכותרפיסטית אישית ומשפחתית בשירות הציבורי ובקליניקה משגשגת.
התפתחנו, הצלחנו, צברנו מומחיות וניסיון עשיר, אבל היה לנו עוד חלום – לעבוד יחד .

פגשנו בעבודתנו עסקים משפחתיים רבים ונחשפנו למורכבויות העסקיות והרגשיות המלוות אותם.
בסופם של ימים ארוכים על כוס קפה במטבח נהגנו לשתף בהתלבטויות ודילמות מקצועיות, בקשיים ובהצלחות. עם הזמן גילינו את האוצר, האישי והמקצועי, הטמון ב-ביחד שלנו. הערך העצום שיש בחשיבה המשותפת, בזוויות הראיה השונות, בהפריה ההדדית, בניסיון ובמומחיות הייחודית שכל אחד מאיתנו מביא וביכולת למצוא יחד את הפתרונות והנתיבים להצלחה.

הקמנו את אושר ועושר מתוך אהבה והערכה לעסקים המשפחתיים בישראל. כן…. גם מתוך שליחות וציונות. אנחנו פועלים לסייע להם, ליזמים ולבני דור המשך, למצוא את הדרך להצלחה אישית, עסקית ומשפחתית ואנחנו רואים את זה קורה!
אנחנו מצאנו את הדרך שלנו. אנחנו כאן כדי לסייע לכם למצוא את הדרך שלכם.

הגישה שלנו

עסק משפחתי הוא קודם כל עסק

וההחלטות המתקבלות חייבות להיות בעלות הגיון עסקי. זו טובת העסק וזו טובת המשפחה.

"הרבה פילים מסתובבים בחדר"

עסקים משפחתיים מייצרים באופן טבעי מצבים מורכבים ורגישים. אפשר וחובה לטפל בהם.

מטענים רגשיים, מתחים וכעסים ניתנים להתרה ולריפוי

פתיחה זהירה של משקעי עבר, הרחבת הפרספקטיבה, מתן לגיטימציה לתפיסות שונות מאפשרים בצעדים מדודים לייצר תקשורת אחרת, לבנות גשרים להסכמות ואפילו להדביק רסיסים מחדש.

סוגיות סבוכות ורגישות דורשות פתרונות חכמים

האזנה לכלל הקולות, זיהוי הצרכים האמיתיים של כל אחד מן השחקנים וחשיבה מחוץ לקופסא מאפשרים לייצר את הפתרון הנכון.

לעיתים נדרשות גם הכרעות אמיצות וקשות

הן נוגעות בבטן הרכה של העסק ושל המשפחה. אבל לאחריהן – הקלה גדולה ופריצת דרך.

אין בעיות משמעת יש בעיות משמעות

בניגוד לאמירה שדור ראשון מקים, שני מפתח ודור שלישי הורס – איתור המשמעות, הבחירה הנכונה ותהליכי הכשרה מובילים את הדור הצעיר להצלחה.

לתהליך הייעוצי יש כוח עצום לעשות שינוי

בכל "החזיתות". העסקית, המשפחתית והאישית. אנחנו רואים את זה קורה!

העסק והמשפחה הם מפעל חייכם. זו המורשת שתרצו להעביר. זה גם העתיד הכלכלי של הדורות הבאים והביטחון הפיננסי שלכם לשנים שיבואו. אנו מוקירים את האמון ומתייחסים לכך במלוא האחריות. אנו פועלים במקצועיות, ברגישות, בהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

דילוג לתוכן