הצוות שלנו

הצוות שלנו

הניסיון המגוון, מעל 20 שנה, בתחום העסקי , הייעוצי והטיפולי, מקנה ליועצי "אושר ועושר" הבנה עמוקה של "ביזנס", של התשוקה היזמית, של "איך ארגון יכול לעבוד נכון", לצד היכולת להבין מ"הבטן" את המורכבויות והרגישויות הקיימות בכל עסק משפחתי.

טל פרופיל

טל ברגר

יועץ בכיר לעסקים משפחתיים. יזם עסקי וחברתי ופסיכולוג ארגוני. בעלים ומנכ"ל משותף של חברת "אושר ועושר".
טל הינו בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מהטכניון.

טל הינו בעלים ומנכ"ל של בית התוכנה AlphaTeam ושל חברת "אל–טל" ליעוץ ארגוני. טל יועץ להנהלות ומנכ"לים בכירים בחברות המובילות במשק - בעולם ההייטק, הפיננסים והתעשיה. בייעוץ לעסקים משפחתיים, טל אמון על סוגיות של אסטרטגיה ופיתוח עסקי, תכנון בעלות וחלוקת המניות, הקמת מבני משילות וגיבוש מדיניות בתחומים השונים. כיועץ ופסיכולוג ארגוני עתיר ניסיון, טל מטפל גם בסוגיות הרגשיות העמוקות, בקונפליקטים מורכבים, בצמיחה אישית ובדינמיקות האישיות המשפחתיות שהינן חלק בלתי נפרד מהתהליך.

שרית חדש

שרית ברגר

שרית ברגר - יועצת בכירה לעסקים משפחתיים. פסיכותרפיסטית ויזמת עסקית וחברתי. בעלים ומנכ"ל משותף של חברת "אושר ועושר".
לשרית תואר שני בטיפול משפחתי ופרטני מאוניברסיטת תל אביב.

שרית הינה פסיכותרפיסטית בעלת קליניקה לטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, בעלת ניסיון רב במגזר הפרטי והציבורי. שרית מתמחה ביעוץ וטיפול בדינמיקות משפחתיות מורכבות, ייעוץ זוגי, טיפול פרטני במבוגרים ומתבגרים ובהדרכת הורים ואנשי מקצוע. בתהליך הייעוצי שרית מטפלת במערכות היחסים, הקונפליקטים, החסמים הרגשיים ומטעני העבר המשפיעים הן על העסק והן על המשפחה. שרית מטפלת גם בסוגיות העסקיות והמבניות של העסק המשפחתי אליהן היא מביאה את ניסיונה העסקי והיזמי ואת כישוריה לפריצת תקיעויות והנעת תהליכים.

נורית פרופיל

נורית רייזמן

פסיכולוגית ארגונית (PH.D). יועצת בכירה לעסקים משפחתיים ומנהלת הידע ב"אושר ועושר"
נורית בעלת תואר שלישי מאוניברסיטת בר אילן.

נורית בעלת ניסיון רב ביעוץ ארגוני, תהליכי הערכה וניהול משאבי אנוש ושימשה משך שנים כמרצה באקדמיה בתחום ניהול קונפליקטים בארגונים. נורית מתמחה בייעוץ אישי למנהלים ומובילה באושר עושר את תחום הערכת ביצועים והתאמה לתפקידי ניהול בעסק המשפחתי. כמנהלת הידע באושר עושר נורית אמונה על הבאת ידע חדשני מן העולם והטמעתו בתהליכי הייעוץ, פיתוח כלים וכתיבת מאמרים לטובת הנגשת הידע לכלל לקוחותינו

תמונה גלית לאתר

גלית פרדו לויטנסקי

מנהלת משרד וקשרי לקוחות

גלית מלווה את לקוחותינו החל משלב הפנייה הראשונית ולכל אורך התהליך הייעוצי ומהווה עבורם כתובת לכל שאלה וצורך. בזכות כישוריה וניסיונה הרב גלית יודעת להבין לעומק את הצרכים, להיות אוזן קשבת ולתת את המענים הנדרשים במקצועיות וברגישות. גלית אחראית גם לכל המערך התפעולי של "אושר עושר".

השותפים שלנו

שרון- פרופיל

עו"ד שרון כהן

עורך דין ומגשר. יועץ משפטי ללקוחות אושר ועושר

עו"ד שרון כהן מתמחה בתחום דיני מעמד אישי, מקרקעין וליווי משפטי – מסחרי של עסקים. לעו"ד כהן ניסיון רב בליווי משפטי של עסקים משפחתיים -ייעוץ, ניסוח הסכמים, גישורים ובוררויות. עו"ד כהן נותן מענה למשפחות המעוניינות בעיגון משפטי של האמנה המשפחתית, בסיוע בניסוח הסכמי שותפים לבעלות, בניסוח הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך או בייעוץ בכל היבט משפטי אחר הקשור למשפחה ולעסק המשפחתי עו"ד שרון כהן הוא בעל תואר שני "מוסמך במשפטים" (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן, חבר לשכת עורכי הדין בישראל ובעליו של משרד שרון כהן ושות'. http://www.sc-lawoffice.com/.

סנדר וינר אושר ועושר

סנדר וינר

ניהול משאבי אנוש ומיקור חוץ

סנדר הינו בעל מומחיות ארוכת שנים בניהול משאבי אנוש ומיקור חוץ, בדגש על חברות משפחתיות. לסנדר ידע רב בדיני עבודה, מדיניות שכר ופנסיה, גיוס ומיון, הסכמים אישיים וקיבוצים, ניהול רווחה ותהליכי פרישת עובדים והוא עומד לרשות לקוחות אושר ועושר המבקשים להתסייע בסוגיות אלה. בוגר מנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש, המכללה למנהל.

דילוג לתוכן