אושר ועושר אקספרס

אושר ועושר אקספרס

ייעוץ קצר, מהיר וממוקד

תהליכי יעוץ לעסק המשפחתי דורשים בדרך כלל זמן. יחד עם זאת יש מצבים בהם משפחות מחפשות מענה ייעוצי מהיר, קצר וממוקד. "אושר ועושר אקספרס" היא מסגרת בה תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ מעכשיו לעכשיו, פרקטי, מוכוון תוצאות מיידיות ב 2-6 מפגשים בלבד.

מתי זה מתאים?

מצבי משבר אקוטיים, עסקיים או משפחתיים המחייבים עזרה ראשונה כדי למנוע תקיעות בתהליכי קבלת החלטות או כדי למנוע התדרדרות בעסק או ביחסים.

קונפליקט מסלים בין מספר בני משפחה – הורה ובן/בת, שני אחים, בני זוג – שנראה שהתערבות חיצונית יכולה להרגיע את הרוחות ולסייע במציאת פתרון.

מצבים בהם יש התלבטות או דילמה בנושא מוגדר ויש רצון לקבל ידע מתקדם או חוות דעת מקצועית. למשל, אופן בחירת היורש, מבנה שכר ותגמולים לבני משפחה, אופן חלוקת הבעלות בדור ההמשך, הכנסת חתנים וכלות לעסק וכיוב'.

כיצד זה עובד?

במפגש הראשון נשמח להכיר אתכם ולשמוע את הסיבות לפנייה, נבצע יחד מיפוי מהיר של המצב ונציג לכם את המלצתינו לגבי דרך הפעולה המומלצת. כבר ממפגש זה תצאו עם תובנות וטיפים לפעולה מיידית. בהמשך, על פי הרלבנטיות, נפגוש בני משפחה נוספים. לאור הנושאים שיעלו נציג לכם המלצות לפעולה ובמידת הצורך נפעל לסייע באופן ממוקד.

"לשחרר את הפקק"

לעיתים די בייעוץ קצר וממוקד כדי לפתור את הקושי ולשחרר את הפקק שגורם לתקיעות בעסק וביחסים המשפחתיים. לעיתים ההתערבות מונעת הסלמה ומאפשרת פסק זמן והתארגנות לתהליך מקיף שאולי תרצו לקיים בשלב מאוחר יותר.

ההכרות העמוקה עם סוגיות אופייניות לעסקים משפחתיים, הניסיון העסקי והטיפולי העשיר שאנו מביאים מאפשרים לנו לפגוע "בול בפוני" ולייצר את השינוי.

דילוג לתוכן